A  N  A  S  A Y F  A

HARMAN DANS VE MUZIK KULUBU olarak her yıl  kulubumuz dansçıları ve muzisyenleri ve Baglantı kurdugumuz DERNEKLER -OKULLAR- KURUMLARIN gruplarını yurt dısındaki FESTIVALLERE - TURLARA - GEZILERE - BILIM TURLARI  ve  kultur aktivitelerine HALK OYUNLARI, MÜZİK, KORO, RITIM VE MODERN DANS gruplarını  yurt dışı festival organizasyonlarına götürür.

 Kulup üyelerimiz ve yakınları yada kurumların okulların gruplarını dilerseniz hem çalıştırıp hem yurt dışı festival organizasyonlarını yapabiliriz. Kendi ilçenizde uluslararası festival gerçekleştirebiliriz.festivallere katılım donemleri : NISAN-MAYIS-HAZIRAN-TEMMUZ. Dilediğiniz ülkede dilediğiniz şartlarda sizlerin gruplarını festivallere götürür ve aktivite ve gösteri yapma olanağı tanır ve güvenilir şekilde ülkemize gelmenizi sağlar.festivaller ile ilgili bilgi isteyiniz.

BU YIL KATILACAGIMIZ YURT DISI FESTIVALLERIMIZ

1 halk oyunları festivalleri         ITALYA POLONYA ALMANYA                        25 hazıran 7 temmuz  muzik latin

2  kultur festivali tün dans ve muzik grupları  MAKEDONYA OHRI FEST         21 MAYIS 25 MAYIS

3 PANAMA KUBA FESTIVALI TEMMUZ 19 temmuz -02 agustos  katılım için 05322747973 bulent hoca

4 Gürcistan festival haziran temmuz( batum samsun trabzon)vize yok pasaport yok.

bu festivallere danscilarimiz yonetim kurulu ve aileleri katılmaktadır.

U    L    U     S     L     A     R     A     R     A     S    I

POLONYA   KÜLTÜR & TURİZM  FESTIVALI  

 25 HAZİRAN - 7 TEMMUZ  2019

HARMAN KÜLTÜR VE SPOR ORGANİZASYON 1987 Yılından bu yana Türkiye’de ve yurtdışında uluslararası kültür ve spor organizasyonu tecrübeli ve deneyimli elemanlar ile hizmet veren bir kültür organizasyondur.. FESTIVAL 6 ÜLKE ve 9 önemli ŞEHİR gezisi ile yapılacaktır.Gruplar otelde 2-3 kişilik odalarda oda kahvaltı festival alanında yurt yada tatil evlerinde tam pansiyon konaklamalı ve Yolculuk lüks otobüs ile ikramlı  olacaktır.

GEZILECEK ÜLKELER : MACARISTAN POLONYA ALMANYA ISVICRE ITALYA SIRBISTAN

GEZI ŞEHİRLER : BUDAPESTE  GORA MUNIH ANNECY CENEVRE FLORANSA ROMA VENEDIK BELGRAD

HARMAN BILIM KÜLTÜR & FESTİVAL ORG.  05322747973

   REFERANSLARIMIZ   2019 KULTUR FESTIVALLERI  YURTDISIRESIMLER

  Uluslararası ISTANBUL DANS MUZIK yarışması ve festivalleri 

 Dernekler -Kurumlar-gruplar-okullar-Muzik -Dans -Koro grupları tum dünyadaki kultur aktivitelerine ferdi -grup yada kurum adına festivallerde görev alın ÜLKEMİZİ tanıtalım. YURT DISINA gidecek DANS -MUZIK -KORO ve SPOR  ( futbol-basketbol-voleybol-hentbol vs.)  gruplarınızın organizasyonunu yapabiliriz. Genis bilgileri bizden alabilirsiniz.  harman@harmanfolk.com  bulent hoca 05322747973

AKTIVITELERIMIZ LINKLERIMIZ  : Uluslararası kültür festivalleri  - Okullar arası dans yarışmaları - Uluslararası ISTANBUL folklor –koro yarışması - Yurt dışı festival ve kültür turları Istanbul dans kursları Istanbul muzik kurslarıYurt dışı Otel Turk haftalarıBelediyeler kültür festivalleri - Türki  cumhuriyetleri festivalleri - Uluslararası dans SEMINERLERI 

Rasim pasa Mahallesi Macit Erbudak Sokak 34/1 Kadikoy - Istanbul - TURKEY
Tel : + 90 216 346 13 54    -
Bulent Uzun hoca 05322747973
www.harmanfolk.com  -  harman@harmanfolk.com

cillop tur A- 10633 nolu Tursab uyesi zogo turizm  ile calismaktayız.