HARMANFOLK

OKUL FESTIVALLERI   

HALIL TURKKAN ILK OGR. KADIKOY                                                                                                                                                                                   

HALIL TURKKAN ILK OGR. OKULU :::2004 yılından buyana okulumuz bünyesinde HALK OYUNLARI ve DANS gruplarını disiplinli ve düzenli bir şekilde çalışmalarını yapan kurumumuz HARMANFOLK okulumuz adına birçok faaliyetler ve başarılar elde etmiştir. 2005 yılından bu yana da ekiplerimiz Kadıköy okulları arasında yarışmalarda hep  birinci olmuştur. 31 Mart tarihindeki İlçe yarışmasida okulumuz  8 sınıflar URFA yöresi ile Birinci 4  sınıflar  Artvin yöresi ile 3 . Olarak iki kupa ve madalyalar almıştır.

Okulumuz 2005 yılında FRANSA, 2006 yılıda INGILTERE ( Dünya üçüncüsü),2008 yılında KIBRIS Çocuk festivaline katılmıştır.

OKULUMUZDA VELI VE OG:ERTMENLERI YONELIK HALK OYUNLARI ( ROMAN -ARTVIN ) UCRETSIZ OLARAK BASLAMISTIR . PERSEMDE 18:30 -20:00 ARASI TUM VELILERIMIZI BEKLIYORUZ....

24 - 29  Nisan tarihinde  Hollanda da yapılan  Çocuk festivaline Artvin yoresi ile katıldı. 

HOLLANDA WEERT RESIMLER  HALIL TURKKAN 2009

 

HARMANFOLK HALIL TURKKAN ILK OGERTIM OKULU KADIKOY ILE DIYARDAKIR YAORESI ILE INGILTEREDE DUNYA UCUNCUSU OLDU....................

ENGLAND LLANGOLLEN  HALIL TURKKAN PRAMERY SCHOOL HAD BEEN WORLD THIRD

 

 

         

 

 

      ISTANBUL HAILI TURKKAN PRAMERY SCHOOL  HAD BEEN CHILDREN WORLD THIRD ............

             

 Istanbul kadikoy HALIL TURKKAN ETUT BESLENME LK OGRETİM okulu dort yillik calismanin ardindan Ingilterede OTANTIK dalda DIYARBAKIR yoresi ile DUNYA UCUNCUSU oldu. Bize bu yarismaya katilmamiz icin tesvik eden okul mudurumuz AYSEL OZVERENE tesekurlerimizi sunariz.Okulumuz REP dalinda Turkiye sampiyonu oldu ardindan dunya ucunculugu ile Halk oyunlarinda boyle bir basari elde etmimiz Velileri, ogrencileri ve okuldaki tum ogertmenleri sevindirdi . Bir defa daha Milli bir gurur ile ulkemize donmemizi saglayan Kadikoy kaymakamı,  Ilce milli egitim mudurlugune sinif ogertmeni kadriye hanima ve dans ogertmenimiz Riza beye tesekurler.

 

                        

HOLLANDA WEERT RESIMLER  HALIL TURKKAN 2009

INDEX

Copyright © www.harmanfolk.com Tüm hakları saklıdır