harman@harmanfolk.com
+90 (532) 274 79 73

COCUK VE GENC DANS VE MUZIK KURSLARIMIZ

1987 yılından bu yana Türkiye de ve yurtdışında uluslararası Folklor – Müzik- Dans ve birçok aktiviteler yapan bir kültür organizasyonudur. Ülkemizde birçok uluslararası organizasyonlar yaparak yurt dışından her yıl ülkemze çocuk ve genc dans ve müzik grupları davet etmekteyiz. 1994 yılından bu yana Avrupa, Asya ve Amerika’da toplam 72 festivallere katıldık. çocuk gruolarımız yada okulların dans ve muzik kuluplerin yurt dısı organizasyonlarınız yapmaktayız. her yıl istanbulda cocuklara ve genclere yonelik dans ve muzik yarısmaları duzenlemeteyiz.gelin cocuklarınızın iyi bir danscı yada muzisyen olarak yetiştirelim yurt disinda performanslarınız izleme olanagı bulun.

HARMAN COCUK VE GENC DANS KULUBU : Bale, Modern Dans, Hiphop, lirik danslar,

HARMAN COCUK VE GENC MUZIK KULUBU : Piyano, şan dersi, gitar, bateri, keman, yanflut, perkusyon ritim baglama

HARMAN COCUK VE GENC SATRANC KULUBU : milli takım antrenorleri ile yarısmalara yonelik yada hobi satranc kursu aile satrans

Çoğu çocuk dans etmeyi müzik dinlemeyi ANA karnında dinlemeyi yada yapmayı sever. Bebekler genelikle ilk birkaç notayı duyar duymaz dans etmeye başlar. Gelişim aşamasında ortaya çıkan pek çok şey gibi, dans ve müzik çocuk gelişimi için onemlidir. DANS ve MUZIK hem fiziksel hem de psikolojik olarak çocuklar için faydalı bir aktivitedir. Ufaklıklar yürümeye başlamadan önce bile dans ve muzik hareketleri teşvik edilebilir.

Pazartesi
C.TESİ -PAZAR 3-6 YAS
ÇOCUK BALE 11:30-12:30
C.TESİ PAZAR 7-10 YAS
ÇOCUK MODERNDANS 13:
C.TESİ 11-19 YAS
ÇOCUK HIPHOP 14:00-15:
CARSAMBA 17:00 CTESI
ÇOCUK RİTİM 15:00
CTES -PAZAR
ÇOCUK SATRANC 16:00
Salı
05322747973
ÖZEL DERSLER
AİLE İLE OZEL AKTIVITE
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar