harman@harmanfolk.com
+90 (532) 274 79 73

Hakkımızda

Yurt Dışında : UNESCO ya bağlı ( UNICEF) bir çok kuruluşa üye olup Internasyonal organizasyon folklor I.O.V – C.I.D – WIFOLK – I.G.F kuruluşuna üye ve I.G.F kurulşunun Türkiye temsilcisi ve ARTISTIK dal yönetim kurulu üyesidir ve Amerika'da ilk kurulan Hars birliğine üyedir.

Yurt İçinde : Kültür bakanlığı, Gençlik ve spor bakanlığı, Türkiye halk oyunları federasyonu, ANADOLU FOLKLOR konfererasyonuna, ISTANBUL FOLKLOR FEDERASYONUNA İstanbul il spor müdürlüğüne baglı ( GENÇLIK KULUBU ve GENÇLIK ve SPOR KULUBU dur) Bir çok uluslararası FOLKLOR – MUZIK- KORO – MODERN DANS – SPOR organizasyonlar TÜRKİYE ve yurt dışında yapmaktadır.

Harman Kulübümüz

1987 yılından bu yana Türkiye de ve yurtdışında uluslararası Folklor – Müzik- Dans ve birçok aktiviteler yapan bir kültür organizasyonudur. Ülkemizde birçok uluslararası organizasyonlar yaparak yurt dışından her yıl ülkemize yaklaşık 250 müzisyen-dansçı ve öğrencileri davet edip aktiviteler yoluyla ülkemizin tanıtımını yapmaktadır. 1994 yılından bu yana Avrupa, Asya ve Amerika’da toplam 72 amatör, profesyonel, Türk gecesi, Türk haftası ve uluslararası folklor festivalleri düzenlemiştir. her yıl yurt dışında TURKIYE YI TEMSILEN FESTIVAL YARISMA ve TURK HAFTALARINA KATILMAKTADIR.

Harmanfolk Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Uzun
Başkan Yardımcısı O.Rıza baykal
Üye Kumru Haşa Kasapoglu
Üye Azize Saçlı
Üye Vedat Uzun
Uluslararası Festivaller Koordinatörü Bülent Uzun
ISTCUP Futbol Turnuvası Vedat Uzun
Halk Oyunları Eğitmeni Azize Saçlı
Halk Oyunları Eğitmeni Hatice Doğan
Halk Oyunları Eğitmeni Kumru Hasa Kasapoğlu
Halk Oyunları Eğitmeni Gültekin Çelik
bale - moden dans hiphop ................
Halk Oyunları Eğitmeni Bülent Uzun